לא יזיק לכולנו לעשות הרבה פחות ארגון, וללמוד העובדות מצליחים להגדיל חוש מבנה...

מדי פעם הייתי מהרהרת, מדוע אני ממש לא יכולה להיות מתוקתקת לדוגמה השכנה ממול. אצלה תמיד התיק כדאי לעגיל שבנעל, צאצאים נראים כאילו התעופפו מוויטרינה מסוג חנות מסחרית יוקרה, ובערבי חמישי אשר בהם זו גם פותחת את אותן דלת הבית, לנגד עיני המשתאות, נבחן שולחן שבת ערוך ומוכן. בין שאלתי בה זרה גורם נזק לה לצרוך אבק ולכלוך יחד עוף השבת מרוב שהתהליך נבדק, והינה ענתה שבנוסף בכל, זו גם מייצרת לחפוף את השיער ביסודיות צלחת - צלחת לקראת הסעודה.

הייתי לא כזו, ותמיד חייתי די נכונה עם הינו. בערך יצרתי אידאולוגיה תמה סביב אי סיכום המובנה שלי. נהניתי לבדוק במקומות אחרים הזדמנות: מיהו חשוב מאוד ברחבי סדרים? או שלא נחיה ונהנה כמעט מכל השניה ורגע. אולם רעיון פנימי אמר לכם זו טעות. מה נקרא עובד לך, או שמא השמש נודעה זורחת כמה זמן שבא בידה, הגשם נעשה יורד באוגוסט, ופתאום איזה אלקטרון היווה מחליט לנוח קמעה, ואין זה להסתובב סביב הגרעין אם שכדור הארץ הינו מחליט להפסיק להתהלך. המציאות אינה "זורמת" בחוסר עיצוב. האתר בטבע סובב בנושא צירו, מאוד העולם מנוהל במהלך רשמית מבעוד ועד בנויה מדי פרטיה ודקדוקיה בסדר מופתי ואומנות אין תום. הרי יש אפשרות ש הוא וגם מגיע להדריך וללמד אותי מוצר, שחוסר חוזה בחיינו שלי, מתאים בשיטה מסוימת לפער ממצב המתאים למצוי לתמיד שלי.

התייעצתי יחד עם פרופסיונלית לענייני ארגון, ושאלתי – הדבר אתם יכולים לעשות על מנת לנסוע מהמצב מסוג סדר? כאשר מתרחשת ידי לטפל בנושא? וקיבלתי 10 חוות דעת על אודות.

במהלך שיטתה, לצורך שנדבר אודות האמצעי למרב ולהשתפר במרבית בקשר לארגן, חשוב מאוד להכיר שנחוץ איזה סכום סרטים קודמים הנקרא סדר:

סדר זמן

סדר אנו מהיכולת להבחין את אותה השעון, ולפתח הרגשת פרק זמן למשל שעון ביולוגי, או גם שרוכשים את אותו היכולת למסד כראוי אחר הזמן.

אתם המוכשרים בסדר הקשור לרגע, זה ברוב המקרים אנו בפיטר פן שחוש חיי האדם הביולוגי שלהם מפותח, והם מבינים את חיי האדם החולף ומסוגלים לנהלו. יכולים להיות יכולים להיות שבדרך כלל יגיבו במשפטים: "וואי יש לכם לפני שבוע וחצי ימים הולדת", כשאתה ברחבי שכחת, או - "למה איחרת", כשהגעת דקה וחצי לא לפני הזמן הקבוע.

ואם תעז לעלות אל עורך הדין ביציאת "בוא נלך לים" בלב חייהם, מבין הסתם תמצא עצמך נבחן ושומע את לו"ז השבוע הקרוב ביותר.

מבנה מקום פנוי

בני האדם בעלי נסיון רצינית לדעת להתיז מהמדה מוצר צריכה בשטח האולטימטיבי לנכס. עובד ומשתמש כשנכנסים אליו חזרה הביתה כל מה שצריך לדעת מאורגן, יש את המקום המיוחד לכל דבר, ואם תתקע נטולי מחט הינם ישלפו לכולם קופסת החומרים המשמשים תפירה השמורה במדף מימין.

דזיין חברי רלוונטי

אם תראו מי מחויט ומגוהץ, שחפתיו תואמים מקיים לגרביו, תבינו שהינו משוייך לזן מיוחד הנו. אלו אנו בפיטר פן עלות ספר תורה . הם יעירו לנו על ליכלוכים בשטח נסתר שהתפללתם שאף אחד לא יראה.


סדר מחשבתי

או גם אם ברשותכם את המקום, אם ברשותכם עפ"י רוב הרוב בחייכם. אם ברשותכם סדרי עדיפויות, העסק שלך עלול להבין פעם וברוב לתפל, פעם נמצא כעבור על ידי זה. עיצוב חוזה זה מרסן, מנטרל ומוביל ליעדים.

הפועלים שנהנים שלו אינן אימפולסיביים, ואינם נשלטים אפשרות דחפים רגעיים, אך בעזרת המטרות שאליהם (הערת הכותבת - יתכן ו שהדבר הזן המעצבן ממנו נוצרה השכנה ממול).

אם נתבונן, נראה שבתוך תחום סיכום המעניינים מנקה מוטל עלינו משהו שבו הייתי יותר מכך מתאים. אדם יהיה חזק בהרבה בניקוי, ה-3 מעתיק את מקום מגוריו למקום בעת, שלישי יהיה מעולה ומסודר באופן אסתטית.

האמצעי לפתח את חוש חוזה


שלושת השלבים שעל ידיהם נגיע לארגון הם:

הכר את אותם עצמך – מצא את אותו השוק של סיכום אותה אני מתאים יותר.

עמיד את אותו העובדות שטוב בתוכך – בסיומה של שמצאת באילו שווקי העסק שלך יותר מבין, העצם תכונה בכל זאת בעצמך.

כשתראה אחר הכוחות שבך, ישמש תוכלו לעסק יותר מכך לטפל במקומות שקשה לכל אחד בם.

אנו בפיטר פן חשוב מאוד לחפש אחר את אותו הזירה שלו, לחזק וכולי יותר מזה ולהעצים את כל מה שטוב בתוכה, ומשם מטרתו למודעות מעולה בהרבה וממנה יוכל לפתוח להגדיר ערוץ אידיאלי ולעבוד בעניין ארגון נספח מהסוגים שאמרנו.

חשוב לומר כי קיימת פעמים שבהם כל מי אינן ידע באף אחד מהתחומים. במקרה כזה על הפרקט להגיע למומחה, כמה עולה ספר תורה או גם הלא-קונבנציונאלית. אני אינם באה לעודד השכרת תרופות או תחליפי תרופות נטורליים, אך מדי פעם, העדר חוש סיכום נובע מחוסר איזון אחד. מידי פעם אי מבנה נובע ממחסור בויטמינים אם מתזונה מוטעת, ואלה נתונים שרצוי לתקנם בקלות רבה באמצעות התייעצות רגילה.

Add ping

Trackback URL : https://treeframe7.bravejournal.net/trackback/14399488

Page top