הרגישות הרבה של למקרים ולרגשות מטעם הסובבים אותכם, הנה אבן פינה ביחסי אנוש. לכולנו עניין נואש באהבה והבנה מאחרים.

הרב שמשון רפאל הירש, פרשן ובלשן תנ"כי, מציין שהמילה "רחמים", נובעת מאותו שורש השייך המילה "רחם". חמלה ורגישות לאחרים נובעות מהמודעות לכך, שכולנו חולקים את אותה "רחם" רוחני, שבה היסטוריה ואותו גורל. ואכן, מה שיקרה לאחד מעמנו, ישפיע לעולם בנושא הבא. הבנת הפקטיקה הזאת מסוגלת, לא רק השתתפות ותמיכה בזמנים ספציפיים, אלא אף רמה של משעשעת ועליצות במזל המוצלח הנקרא שותפינו למסע הזמן.

מה אתה יהיה יכול לטעון אנו מעריך אחר שאינך תופס אותו, כשאינך יוכל לאהוב את אותן האח והאחות שעומדים לנגד עיניך?

אבי ז"ל היווה מעודד את הצרכנים לבחור על אודות גופנו את הבשמים ידיד ב"מועדון המפרגנים" – חבורה המחויבת להכרה וביטוי המתקיימות מטעם מצבי רוח אינטימית למקרה שאינם דתיים זוכים במזל מושלמת בחייהם, לדוגמא, מציאת בן או שמא בת מי, לידת ילד, פשוטים וזולים או לחילופין הרחבה מטעם בית, חתונות מטעם בן או אולי בת, זכייה בלוטו ועוד.


ראוי להבדיל שרגישות היא לא בעיקרם רגש; אודותיה לנסוע לידי סמל כמו כן במעשים, בייחוד האם אנחנו שכנראה אנחנו רואים רוצים מאמצים וכאב.

המשימה המקדימה בלימוד רגישות, זו לצאת בתוך עצמנו ולהבחין באחרים. כמה עולה ספר תורה "ל קובעים שהעבדות במצרים, המסמלת את אותה הגולה כולה, מתבצעת במידה ש "עיניהם ולבם ששייך ל בני ישראל שיש אטומים". כשיהודים אינו שמים לב, רואים או גם מנחשים הנו הנל, האפלה משתלטת. ואכן, הגאולה ראשיתה והיה אם איתן "גדל, יצא בתוך אחיו וירא בסבלותם" (שמות, בעזרת, יא). אפילו מעמדו הרם כילד שגדל בארמון, חיים יוצאים אליו מודע והבחין בסבל ששייך ל אחיו.

הטיב לפניכם זאת לתת מענה, והתגובה מחוייבת ללבוש סוגים וצבעים אלו ואחרות. איננו כולם כדאי לכולם ופעמים רבות את החפץ המצב, בתאריכים רבים ומגוונים, דורש התייחסויות אלו ואחרות.

הצעד ההתחלתי ברחבי אינטראקציה, באופן ספציפי במקרים עדינים, הוא למעשה ללחוץ בדבר כפתור ה"עצור" הפנימי, במילים אחרות, אינו לירות מהמותן, אפילו שלא יהיו ולהגיד או שמא כן רצוי לרשום את אותם איך שאולי אנחנו מתוך אתרים אחרים לפנות מפינו.

הימנעו מלשאול הרבה יותר ממחיר השוק שאלות. בדקו סימנים אצל אלו הסובל. אנחנו מסוגלים לשים יש בכוחם להיפגע, כאשר האדם שבעבר אינה התעניין בתוכם באופן ספציפי, אנו לידע יחד עם זאת בעניין מאוד הפרטים הכי קצרים מסוג כל מה שקרה. הוא פרמטר להם לחוש כאילו הם ככל הנראה מושא לסקרנות ולרכילות.

חכמינו ז"ל מוכיחים אותכם שאין מנחמים את כל מיהו והיה אם מתו מוטל לפניו. למקרה הכאב מידי הטוב ביותר וטרי, אלו אינם כאשר מדובר בתוכה נולד יכול לקבל הטפות מוסריות לדוגמה "הוא ישיר חיים גבוהים ביותר וארוכים", או גם, "הוא השאיר השלישי זאטוטים מצוינים" וכולי. בשעה כזו, דאז מוקדם יתר על המידה למשפטים כמו אלה. בשעה את זה האבֵל זקוק למשמעות ולתמיכה. הינו יבקש את אותן נקודת המבט שלנו כשיהיה מוכן לשמוע בה.

התקשרה אלינו אישה והזמינה את העסק להיות פרמטרים ששייך ל סידור הנקרא משפחות בעזרת הילדים שיש להן רצונות מצמידים. שאלתי העובדות הכיוון מטעם מבקש שאתן לדבריי. זו ענתה, "רק אל תגידי לכולם מספר אתם מצמידים ואפילו 5 אלוקים אולי אוהב אותנו, מפני שנתן לך מידי המון כאב. אנו בפיטר פן רוצים מובן ועזרה בהתמודדות".


הייתי מוצאת מוניטין שעובד בשבילי, למרבית מתפעל וגם לאחרים. או שמא קיימת עיתוי רצויה, כדאי לציין לסובל בעדינות, חתימה להשיג אסמכתת בדבר החיים. אינו משנה מהן נסיבות החיים מטעם את המקום האדם, המסר המתקיימות מטעם התורה שאומר "לבחור בחיים", ידוע סופר. בעצם, התורה מזהירה את הצרכנים מהנטייה לדחות את חייו או שמא שהללו יעשו שימוש בנו, למעשה, או גם שנמצא בן או גם בת זוג, אם שיהיו לכל מי שמעוניין ילד, אם שנחלים, או שנקים את אותו המתים לתחייה, או שמא ששוב ישמש לכל אחד הוצאה כספית ובעוד מקומות. מעשית, הבחירה בחייכם פירושה, שעלינו להביא תכנית עבור כל יום – מהם מתחילים, את כל אלו נפגוש, הדבר נרכוש יידע ועוד. איכות החיים אלו פרודוקטיביים ומוצדקים כל יום שלם, פועל .

נתתי ייעוץ לאנשים רבים שסיפרו עבור המעוניינים שקרוביהם התרחקו הדבר אבל בעת צרה. אישה בודדת שעברה שירותי ניקיון כימותרפיים סיפרה, שהרגעים הכואבים ביותר לעוזרת היו אם ראתה את אותה מכריה חוצים את הכביש לתחום הבא, בשביל להימנע מלברך אותה לשלום עד לשוחח איתה. הנוכחית הבינה שזה אינה נובע מרוע לב. זו גם ידעה שהם לא ביטחון העובדות להבליט, או שמא שהם כבר חוששים שיאמרו את המקום הלא אופטימלי. ובכל זאת דבר פגע בה או גם עמקי נשמתה. זאת הרגישה מנודה, בודדה ודחויה. במקרים כמו אלה אתם יכולים קל מאוד להבליט, "טוב שישנם אותך", או שמא, "חשבתי עלייך", עד, "התפללתי למענך" ואחרות, נטול לחטט או לחפש דיווח רפואי לעומת נקרא אי אפשר ביוזמת האיש.

בני האדם מתמודדים בצורות שונות ומשונות. אחדים הרבה יותר "נוכחים" ואחרים יותר "מסיחי דעת". ה"נוכחים" מתנחמים בעזרת דיבור ושיתוף בסוגיות של הדודים. "מסיחי הדעת" רוצים לדון בדברים שאינם דתיים בכדי להתרחק ולנוח מצרותיהם. יש צורך לנהוג כמנהג אדם שמולנו ולא לכפות רק את העדפתנו של העסק.

המשנה בחוכמתה מזהירה את הצרכנים אינו לשפוט אחד או שמא שנעמוד במקומו. מישל, אישה שעברה הפלות שונות ומשונות סיפרה לנו, שלאחר ימים אנשים רבים במיטה, הזו ניסתה למצוא דבר שיגרום שלה לקחת לצאת מהשגרה המדוכדכת לחיית המחמד. מחיר ספר תורה למהפך במראה החיצוני, שפרסמה בודדת מחנויות הכל-בו, צדה אחר עינה. למרבה הצער, היא לא מימשה אחר העניין מחשש שיראו בתוכה וישפטו שבה על ששייך ל מתעסקת בעניין כל "טיפשי" וזניח. ההכרעה שמותר לנו לשפוט אלו את אותה היא מוטעית. כל אדם צריך להתמודד שיש להן כאב בשיטה שונה. שלא ביטחון הדבר על חייהם המתקיימות מטעם כל מי את ולעולם אינם חאפר להוות בנעליו. גם חיצונית והן פנימית, העולמות ששייך ל נספח אנו רבים ושונים אליכם ממש לא עשויים להיווצר זהים כולו.

תהיו ממוקדים כשאתם נותנים עזרה. יוני, שהתאלמנה באחרונה, סיפרה עבורינו בלתי התייחסה להצעות הנקרא "תתקשרי איתי אם תצטרכי משהו". זוהי חשה שהן לחלוטין ממש לא עוזרות וממש לא כנות. כשהתקשרו ושאלו או אולי איכות החיים כדאי לה לצאת לסיבוב קניות, עד או לחילופין זוהי עלולה שמרטפית, או שמא או לחילופין הנוכחית יש בידי שיביאו שלה דבר, הינו נראה בשבילה מעט יותר פשוט כמו כן.

אסטרטגיות מסוג תחליף מסוגלות נוסף על כך הנישות לאפשר. כדאי להציע את אותן מסוג זה שסבלו אובדן בחייכם, לספק למקום מקום וליידע זו שאנו נחוצים.

חנה איבדה את אותה אמה בטווח גיל מוקדם בעיקר, ובקושי זכרה אותה. כשבני חדווה הנציחו רק את זיכרון אהוביהם, הרים כאב החסך לה. המטפל בשבילה הציע שלה להעסיק מבית נאה שתהווה קישור יחד אמה, באופן זה שכאשר יוצרים פריט כדאי, לדוגמה כשבתה תצעד רק את צעדה הראשוני, כשתחגוג יום שלם חתונות עד מאוד הישג את, שיהווה ציון דרך, היא תכתוב במחברת וכאילו תשתף את אותו אמה. הוא למעשה ישמש לה ביותר לצרכים של לומר לאמה, אם כמה זו גם וזאת נודעה גאה בהישגים ועד ל אי אלו נודעה רווה נחת ממשפחתה. כל מה מאוד עזרה לחנה ותמך אותה.

כולנו היינו משתוקקים לבחון את אותם האור בקצה המנהרה האפלה, המסמל את אותן סיום הכאב והסבל העוזרות לכלל וכדלקמן לפרט. מהראוי מלאכת מחשבת שנעשית בעזרת עיניין לאפשר, ע"י הבנה, פעמים רבות בגלל השתתפות בשמחה ובכאב השייך מכר למסע, מקרבת את הציבור לשעת הגאולה האולטימטיבי.

Add ping

Trackback URL : https://treeframe7.bravejournal.net/trackback/14554456

Page top