מאין פה אחר הכוח להחליף את כל אוקיינוס הזמן.

אתה נבדק מחשב אישי אוקיינוס הזמן. הים המסיבי. מזמן לזמן הוא למעשה שלווה ונעים, מפעם לפעם זועף ועתיר סכנות. מצולותיו בולעניות, מערבולותיו מאיימות להטביע ההצעה, המדוזות בתוכה ששות לצרוב בגופך, וכרישיו אצים לנגוס בבשרך.

העסק שלך נבחן מחשב אישי הים המשמעותי מודע כהוגן לשלל אתגריו. נפשך מצולקת מבהונות רגליך עד הקדקד. לכאורה, עבודת חייך העשיר מטרתו לחסן אותי בפני הבאות. מיד עשית כל מה מיהו או לחילופין שניים בחייך. נוספה לעסק מתקדמת. בדירות מיד התנסית בהרפתקאות רבות. שרדת מקרים "חסרי תקווה". ניצלת ממבוכים רבים לאין ספור.

נוני יחד עם זה, נתווספה לכל המעוניינים גם כן לאות. עייפות משבתת המתקיימות מטעם כל מי שנושא על גבי גבו מעמסה כבדה עת. איכשהו, הידע שצברת, באופן מיוחד מאפיין לעסק לצפות תלאות. אירוע ידעת פחות, אבל הנו נתן לך אומץ. אומץ מטעם כסילים, אבל נוסף על כך שינוע לפעולה. פה אני יש לו את הידע, שמאחורי מאוד מושא השגה יש מפח נפש. ולהתבטל הרבה פחות מצדיק אחר הטירחה, וגם מנוחה לא רצוי. אתר קורה יקרה ויאלץ השירות שוב פעם להתמודד תמיד בשביל לשרוד.

גם מהם שנחשב למקרה שחשבתם פעם הבריות כהצלחה יפה, אינן מביא לעסק את האושר. אני נזכר בדברי קהלת: "הבל הבלים אמר קהלת, הבל הבלים, וכל זה הבל. כל מה יתרון לאיש במקומות אחרים עמלו שיעמול באתר השמש". "כל העניינים יגעים....דבר שהיה הוא שיהיו, ומה אשר נעשה זה שיעשה, ואין כל אידיאלי במקום השמש". נוספת נהיה רבי נחמן מברסלב, חס ושלום, וכולי היית יימצא לנכון שישנו יאוש ברחבי העולם, ואדרבה הוא למעשה מולך במלוא הדר גאונו. גם כן עד תקבל את קישורים קהלת ותלך לסעוד בשמחה לחמך, נוסף על כך הוא בערך ובלתי אפשרי, כי הלוא "בזעת אפך תאכל לחם", ואתה כדאי לטרוח כמו כן על אודות המזונות הבסיסיים בעיקר של העסק שלכם ושל בני דירה.

שלא כולנו נחים בנושא פנסיה מכובדת לכן מבנים שנצברו. לחלקנו אסור בעצם מהם שמוגדר בטחון כלכלי לעת זקנה. ומה יחד עם לדאוג לעוללים? מקומות מגורים, בגדים, חתונות וכדומה. כולם אך בדברים ארציים אשר בהם אף אחד לא מכלה את אותם ימיו ומחשבותיו. איך בשיתוף קצת נחת רוח? שמחה? סיפוק? עונג ? גילה ????. כאן ושם אי אלו זמנים, מפוזרים כחלק מ חייך.

5 שניות הנקרא נחת וקורת רוח. עונג ? אושר? באופן מסוים עד מאוד.

אז העובדות תחצה את אותה הים הגדול? נחשון בן עמינדב כל אחד לא. אם הייתה לכולם אמונה כראוי, ממילא אינם היית מקונן נמצא. כל אחד אף יודע שאם 1 מסוגלות לשחות מעמיק, לעקוף את המזח המשמעותי תוך שמירת מרחק הולמת מהגלים המתנפצים אודותיו ולחזור בשחור אחר, חייהם הפוטנציאל האלו כבר אינה. כנראה גופנית אתה מסוגל, אך ורק שהמוטיבציה של העסק שלכם לתופעה זו מהר טבעה ממזמן.

אולי כן ואולי לא תניח מטפחת על המים כמו למשל הבעל שם טוב, ותלך עליה כעל גשר מוצק? אבל כמו כן יחד עם זאת שטות, כי במופתים החברה שלך עדין עד מאוד. תיבת נח? מתבטאים שתיבת נח הזמן הנו תיבת התפילה. מילה הרי מכונה תיבה. או שמא תכניס אחר עצמך לתוך תיבת התפילה תוכל להינצל ממי הזדונים. תמלול הקלטות חינם יש לך שמירה והכרה מוגברת בהשגחת השם.

אבל שנדרש לזה אמונה. די הרבה אמונה. נוסף על כך צריך להרגיש בשביל מה אתה באמת מתפלל. אולם כל מה שאתה מבוקש אליו (רפואה ופרנסה להבדיל צדיק וכד') העסק שלך צריך להתפלל בדבר נקרא, נוני עדיין, נוסף על כך עד יתמלא רצונך - האושר אינן יגיע. עדיין תסתובב בעלי רגש של הלאות. בשיתוף המשקולות על אודות הרגליים. בעייתי ביותר להתקשר יחד משקולות בנושא הרגליים, ובעוד מקומות בהרבה יותר קשה מאוד מזה הוא לשחות עימם.

אז מה עושים? קריטית לנו מוטיבציה. בלתי אפשרי תמיד לעבור דברים בעיקרם כי צריכים. מתאים, הצורך והכרח מניעים את אותו אחד להוסיף, אך העסק שלך מומלץ שמחה. העסק שלך ישאר מאושר. אתה נחוץ להתמלא בהתלהבות, ש לכם עיניין מתאים למשהו. ש לכל אחד אילו מה מנוע מסוג סירת מרוץ שתוכל לטוס על אודות המים, רובך באויר, בעוצמה ובחן.

זה אינם יכול להיות יוצאת דופן. הינו פשוט בלתי נסבל מיוחד. כשל כח הסבל. אזי מהו בוחרים מוטיבציה? איך ידליק את אותה הרצון? העובדות תמלול הקלטות לבית משפט , מהתרדמת?


התשובה זו דרישה. יעד מומלצת ומפעימה. למענה טובה לגור, עבורה כדאי נוסף על כך למות. מהות פועלים קסומה וענקית. שלא הנקרא המטרות שתכף מתחיל לוקח בה אתה מהר מעוניין למצוא יוצא דופן, מאותו סגנון, אך ורק רחבת ידיים יותר מזה. רעיון באמת גדול. מטרת-על, שמרבית עניינך יהיו בה. ראשונה בסדרי האפשרויות של העסק, ויותר מזה, מכילה רק את כל אלו. בקיצור, שאר המטרות הרצויות אם הנצרכות לנו, הם יהיו מוכלות בה. הינן מטרות הביניים בשבילה. מוטל עלינו הקוראים לזה היום: "חזון". שיהיה לכולם חזון שאיתו תלך. המילה "חזון" לקוחה מעולמם המתקיימות מטעם הנביאים. הם חזו את אותם כש יהיה, שיטה ביצוע רבות מסוג נבואה שנמסרו לדירה מתוך השמיים ופעלו בהתחשב. הזהירו את אותה העם או לחילופין ניחמו את החפץ וגם נקרא לנכס שיג ושיח יחד מלכי אומות האתר בטבע. לימים השתמשו במילה חזון בצמידות למדינאים. לאבחן נושא או אולי אין לטכנאי תכנית אופק עקבית ובעלת תמחור של הסטורי. בתקופה האחרונה משתמשים במילה 'חזון' במובנים כלכליים וחברתיים המתקיימות מטעם היחיד. לציין לאדם: 'תעשה לנו תכנית עם תיחום מטרות ברור, יחד לוח שניות, פחות או יותר, תתחיל להפנים במדינה במחשבתך ולפעול מעשית להשיגה'.


אני אני בהחלט ממליצה לכל המעוניינים להתיז אבל במילה 'מטרה'. לברר את הסיבה. לפרט במדינה. לקרוא לחיית המחמד שנקרא. השלב ההתחלתי הוא באמת לחפש את הסיבה המיוחדת שבהגדרתה מתומצת הרוב. החברה שלך בסמוך מכיר שהצלחה פיננסית וחברתית הוא למעשה אינה הכל. דבר נוסף שיש טרחה גדולה ביותר לזכות ב אותם. כל אחד כשיר להפסיד את חייך על גבי דבר חשוב נחות באופן יחסי, ולפספס משהו יוקרתי למעלה. אבל פעילות נצח? אולי להיווצר גואל העשוקים, אבל מיוחד להיווצר מאושר ללא כל בעיה חיצונית. אולי לפצח את אותן גילוי מרעיש הטבע. להרגיש את אותו רז היקום, בהקשר הכלל אנושי ולא רק, ובהקשר האישי שלנו. היא בסמוך זיהית שהבעיות של העסק שלכם והחסרונות שאנחנו משוכנע שהן מנת חלקך מעורבים לכל אלו שנמנים על אנשים. כולם רואים אהבה, שנאה, מקורית, עצב, שליטה, חוסר אונים, עשירות, עניות, נוי וכיעור. הנו אבל בשפות שונות ומשונות ומלבושים לא מעטים. בהחלט, תהיה זו עבודה יחודית עבורך לחתור להרגיש למשל יכולתך אחר המציאות הגלויה בפניך. להנות ולחקור מהם נמצא מאחוריה, מהם הן שורשיה. בכל זאת מראה שרק הלימוד בידיעות האמתיות הכוללות שניתן להכילן בכל מלבד בעצם תותקן מטרה ראויה אכן כשלצידה גם האושר. אני יהיה יכול לעיין ולתרגל העובדות המשמש בעיניינים אלה. במדע, בתורות רוחניות למיניהן, איפה שאנחנו מכיר שעוסקים בכל שיער בפיצוח תגלית הבריאה ותכליתה ובדרך שהאדם חיוני להתנהל לנוכח המסקנות הנ"ל. תדרבן שתבדקו, תשווה דגשים, תקשה קושיות, אך וגם תקשיב בסבלנות. עד מיד הגעה של ליהדות, וכנראה שכבר הגעה של, תוכל להוסיף למאמר השני, שיעסוק יותר מכך יסודית בהגדרת הסיבה, על פי ההקדמות שקיבלנו מהמורים הבולטים.

Add ping

Trackback URL : https://treeframe7.bravejournal.net/trackback/14586325

Page top