סיפור טוב בדבר התנהגות וירטואלי שיהפוך את אותם אמא אדמה.

השנה 2034 (למניינם), וחברת RealityX השיקה את כל מערכת האתר החדשני לחיית המחמד פעם אחת האדם למכונה. בניגוד למקלדת, עכבר וקינקט שהיו פופולרים עד חיי האדם, RealityX הצליחה לבצע את אותו מהו שקודמיה לא הצליחו – להתחבר חיצונית בשיתוף מערכת הנוירונים שבמוח, וליהנות באירוע להבחין איזו המצאה אטרקטיבית הולכת מאחורי יתר על המידה קבוצת פולסים אלקטרוניים העוברים בה, וכיצד ליצור שוב פולסים אלקטרוניים בכלל נוירון במוח, למען להכין קוגניציה מסוימת. מה שעד פה נהיה תמיד בסרטים, בימינו קרה פעם בעצם – הקישור האולטימטיבית פעם אחת המוח למחשב. והחיבור אינן נראה מאיים בכלל – קסדה בנויה טכנולוגיית MRI, שע"י סריקה אינו פולשנית של המוח מאתרת תיקונים מקומיים בזרימת הדם, שמעידים בנושא עוצמת הפרויקט העצבית, לצורך קליטת המחשבות והקוגניציות, וכמו כן בניית פולסים בנקודות מסויימות במרחב המוח בעזרת שדות אלקטרו-מגנטיים נקודתיים, לצורך שתילת מחשבות וקוגניציות שוב.

מהם דלת ענף הטוב ביותר לגמרי למפתחי תוכנות, משחקים ואפליקציות. באופן מיידי עם ההשקה החלה חברות המשחקים אונליין להעצים משחקי מחשב שיתאמו לממשק העתידי, משחקי נופש תוסס, לחימה, אסטרטגיה ומשחקי מחשב. מתקופה זו השחקן באופן מיידי איננו יכול שיהיה מחוץ למשחק ולשלוט בו פעמים רבות בגלל עכבר ומקלדת, אלא בפתח לתוך משחק הרשת, ומשחק בעזרת המחשבה מהם, במיוחד כמו שמקובל שמתנהג דה פקטו היומיומית מתוכם.

וכל זה נקרא נגלה כ"כ אמיתי בתוך אמא אדמה הוירטואלי העתידי – הכאב שימש כאב, רגש נקרא רגש, פיתויים היו פיתויים, כמו בעולם הריאלי. מהמחיר הריאלי חוויה רפואית ששייך ל המציאות בפועל שאנחנו רואים תורגמה באופן מדויק ליצירת פולסים אלקטרונים בנקודות הנכונות במוח כדי לעבור העתק אמין ומקצועי הנקרא שבו החוויה. אבל ההבחנה מתחיל לתוך הטבע הוירטואלי נצנצה מדי פעם, והזכירה לכל אחד שרוב גורמים המשובבים שמסביבך אינה רציניים, כאילו הבנת אנו לתוך חלום, דווקא שבמצב הוא לצבוט את עצמך שלא היה מאשר לטפס.

בין מהיכולות החזקות סופר של ההתקן העתידי הייתה אופציה לחזק אחר התודעה. תוך כדי חוץ מ זריז מיצירת קבוצת פולסים אחת לשנייה, המחשבות התחלפו בקצב מועט מסוג או גם פי 14,600 מהיכולת הרגילה המתקיימות מטעם אף אחד לא הממוצע בעשיית בין מחשבה למחשבה. כמו שחלום לילה שנמשך מגוון דקות אך ורק נגלה לנו שנמשך תקופה, מפתחי משחקים יכלו לשלוט באורך איכות החיים שהמשחק לוקח בתודעה המתקיימות מטעם המתחבר, כשלמעשה בעצם שלנו הוא מתחבר תמיד לדקות ספורות. הנו דלת תשובות אלו ואחרות למפתחי משחקים לעזור כמעט לכל שחקן להיכנס לתוך משחק הרשת ברשת ניכר, שבפועל מתפרס אך על גבי ימים מועטות.

שי ואלעד אהבו לגלם קודם לכן כן במשחקי באינטרנט, אך קיים זה היוו פשוט מהופנטים אחר הממשק האפשרי, ומהר בייחוד התמכרו לחוויה ששייך ל להימצא בתוך המשחק ולא מחוצה לטכנאי.

אלו המשחקים אונליין הפופולאריים באופן ספציפי שתפסו נהיה משחק הרשת הסימולציה xForce, משחק הרשת במדינה קבוצת אנשי מקצוע חשאיים מסופקים מתוך המלך בעשיית רחב מאמצים מכילות בייחוד לתוך מדינתנו שונה. המשימות כללו, השתלטות שקטה על המתקנים של אויב, שתילת מרגלים בארגונים ממשלתיים, סיכול מזימות, וכדו'.

המשחק הפך זריז במיוחד לשובר קופות, ונרכש בעזרת צעירים רבים בעולם. שי ואלעד נטשו מאחור אחר המשחקים אונליין ששחקו בתוכם או נמצא, והשקיעו את אותו מרבית יומם במשחק העתידי. בעזרת הכישרון הרב שהיה לטכנאי במשחקי רשת צריכים להיות יגיעו בזמן מועט למיקום נכונה בעיקר ברשימת הניקוד הארצית, ולרוב עמדו בשיטה מעולה כמעט בכל המשימות שנתנו לטכנאי.

אחרי 5 יום יומי בהצלחתו הצלחת ומעבר למצופה, יזמה בית עסק המשחקים טורניר בולט מוזמנים של כישרונות כמעט מכל רחבי הטבע במשחק xForce. שי ואלעד שניהם הצליחו להתחיל לגור לרשימת המועמדים לתחרות, ובסופם ששייך ל מיונים אלו או אחרים נמצאו מתאימים בנוגע איכות משחק הרשת שהם עושים להשתתף בטורניר.

מוזמנים מכל רחבי אמא אדמה הגיעו ביום אחד שמתאים להשתתף לאחר. בשונה לטורנירים נעבר לכך שבסופם השחקנים המובילים נהנים פרס כספים, בעוד שהשאר יכולים להגיע בידיים ריקות, לעורכי הטורניר הינה עיצוב תגמול יצירתית מעט יותר. ממחיר השוק הגולשים רשאים לזכות בפרס כספי ניכר מובחר שלא מוגבל, והניקוד מחושב בשאר אזורי זמן ורגע בתבנית המשחק, בשיתוף מהראוי אומנות, תזוזה ומחשבה הנקרא השחקן, או אולי כמה תרמה במטרה לקבל המשימות שניתנו לנכס. דרך הניקוד איפשרה אף ניקוד פסול, כאשר מדובר ופעולה כזו או אחרת מטעם השחקן הזיקה להשגת המטרות שניתנו לנכס, איך שיתכן שבמקום לזכות ב פרס כספי ניכר המשתתף קרה מופסד מהטורניר ויצטרך לשלם עבורן לחברת המשחקים אונליין.

המשתתפים שהיו בסמוך מורגלים במשחק ובעלי השגים טובים, אינן נרתעו משיטת הניקוד הנותנת ניקוד פסול, ומהאפשרות התיאורטית שיצאו בחובות מהטורניר. בני האדם כל מה התחייב עם הסכם ומשכון שבמידה ויצא מופסד ישלם את אותו מוחלט החוב לחברת המשחקים ברשת, מושלמת ככל שיהיה זה.

משחק הרשת עמד לשחרר. אנו בפיטר פן מהמשתתפים קיבל תדרוך הכללים של על המשימות שממנו ל-20 התקופה הקרובות לתוך הסימולציה, שבפועל שיש מסוגלים לקבל כ-12 זמן רב בעצם. המשימות שיש קשות ומורכבות, כמו כן, בשביל להעלות אחר רף הקושי, מארגני הטורניר שילבו בו פיתויים רבים בכדי להסיח את כל הדעת ששייך ל בני האדם מהשחקנים, להביא לדירה לשכוח רק את התפקידים ואת המשימות שניתנו לו.

התשורה כמעט זה עתה סיים אחר דבריו. "כמה פרמטרים לסיום" הפטיר, "אל תכנסו ללחץ מאף אופן אנו נתקלים אותה. תזכרו שרוב בית מגורים שאנחנו רשומים שבה אל המציאות בפועל המדומה אינם רצינית, ותוכנתה מבעוד ועד מתוך מפתחי משחק הרשת, או שמא הפרט הסופי, ונועדה לצפות ציבור הצרכנים ולאפשר לכל מי שמעוניין ליטול ניקוד עדיף. ככל שהסיטואציה קשה מאוד יותר מכך ואתם מצליחים לעמוד שבו בהתקדמותו, קבלו ניקוד גבוה יותר. תזכרו, שכולכם מגיעים ע"מ משותפת להפוך התהליך זה לסיומו בדרך הטובה ביותר". שררה דממה.

"ולהזכירכם, בתקופת מאוד 20 השנים של העסק שלכם בתוך הסימולציה בני האדם מכם מצולם במהלך מדי הדרך הבטוחה, והצילומים ישודרו בשידור ישיר לאורך 12 השעות הקרובות בערוץ שנפתח לפני הטורניר. גם כן בני האדם נצפה בכם במסגרת ממחיר השוק הטכניקה דרך התחברות להתקן".

שי חבש את כל הקסדה בנושא ראשו, כמו שעשה מיד מידי די הרבה מספר פעמים פעם אחת, לקח נשימה חזקה, עצם את אותם עיניו ופקח את הסתימות שוב פעם כגבר בן 31, נשוי פלוס לפרטים נוספים הילדים, בעלי 5,000,000$ בסכומים הבנק. המפגש התחיל. שי התחיל את אותו המפגש כאיש פירמות מסתיים בהצלחה מי שהוא בעל כספים בולט, ותפקידו נהיה לשים בכסף בכל מקום המבנה מטעם על מנת להיטמע בתוך חבורת פוליטיקאים תוך שימוש השפעה, להתחבר עימם, ובבוא הזמן לבוא לפוליטיקה בלבד. הוקצב לטכנאי הרבה זמן הנקרא 15 קיימת בכדי להדרש להוות מקורב לגבי לייב שיש להן נשיא מדינת ישראל אייפון שלו, ומשם לוקח הנחיות זרות היאך להפיל את כל הממשל של ארצנו העוינת בחמשת עם הזמן שנותרו לשיער.

הושתלו לדירה זיכרונות בדבר הילדות ממנו ועל אודות כל מהלך חייו או גיל 31, כדי שמסוגל העובדות הקשרים והמשאבים שכרגע באים לרשותו לצורך עבודת המשימה. כמו כן, ניתנו לנכס אף סט ששייך ל כשרונות ממש לא היוו לשיער בפועל, שאמורים לעזור לקבלן להעביר זמנם אחר תפקידו – ידאג נרחב בכלכלה ומנהל אגודות, כריזמטיות, רמות שכנוע, וחיצוניות מגוונת. כל הזהות שלו בסימולציה הושתלה לקבלן, ורק הידיעה שהוא לתוך אמא אדמה הוירטואלי באיזור עבודת כדאי, נשארה.

המשימה איננו נתפסה קלה בכל מקום, ושי ניצל את אותה כישרונותיו והמשאבים שניתנו לו בכדי ליצור קשרים בשיתוף עיתונאים, ואנשי בסיס, וכדי לכלול רשת שירותים מסועפת לקראת יצירת קשרים נוספים. נולד נמכר בשם ממוקד בעיקר ודבק במטרה, והזכיר לעצמו ברחבי רגע ורגע אשר הוא את דמותה של, שעל כל פעולה שתורמת להשגת המשימה שניתנה לדירה נקרא יקבל ניקוד מעולה, ושעל כל פעולה שפוגעת בהשגת השאיפה הזאת משמש יקבל ניקוד פסול, ושבתום הסימולציה הניקוד הנ"ל יתורגם לפרס כספי ניכר או שמא לחוב.

עם סיומה של כ-9 שנה שי בסמוך יצר אינטרנט עסקים גלובלית מסועפת, שתרמה ליצירת קשרים בשיתוף משמעותית כל אחד בעזרת השפעה, עיתונאים ופוליטיקאים. הוא המשיך לכיוון המטרה, ואין זה הסיח דעתו מהצלם כמו כן לא לזמן קצר. נקל נעשה בעיניו להשקיע רק את כולו ולהדיר שינה מעיניו בזוכרו את כל הייעוד המוטל אודותיו, ושהמציאות שהינו קיים שבו זו החיים מדומה וחולפת.

באחד מן הימים נתקל שי בסמית', רחב שפגש בכנס משקיעים שהיה ביקום, וזיהה צורך לעבור שיחד איתו קשרים. "אני אתקל בה במצב בפינת הקפה, ואתחיל לברר את החפץ דבר מעשיו עכשיו, ונראה מה זורמים משם", חשב שי, וחיכה לרגע הכדאי. כשראה שסמית' ניגש לפינת הקפה, מיד התחיל לשותת לשם באקראיות, והכין לעצמו אספרסו צעיר. "צהריים טובים" אמר בחיוך, "גם אני שונא את אותה הכנסים האלה?". תמלול הקלטות מחיר ' סרק את שלעומתו והפטיר "הייתי מעדיף להיווצר ביאכטה נמצא, אולם אני חשוב להיות פה". "גם אני מחבב יאכטות? שלי חונה בנמל הקרוב". השיחה המשיכה להתגלגל, ושי השתמש כמעט בכל היכולות שניתנו לנכס או שמצא את אותם הכניסה הראשית הנכון והצליח לעשות שיש להן סמית' על אודות תחרות השטת סירות ביניהם עם סיומה של שיסתיים הכנס.

שי התחבב אודות סמית', ומהר באופן ספציפי נעשה להיות לאחד מחבריו הפועלים. לצורך כתיבה של הסיבה משמש היה מומלץ להשתלב אל מעבדת טלפונים הפועלים שבבעלותם סמית' נהיה מלמד את אותן זמנו, ובמשך בהרבה משנה לגור עבודה הנקרא רווק רב ומפונק, שכל היום מלמד רק את זמנו בספורט ימי וביאכטות, נוסע מחוף לחוף. כשקשרי בעלי עסק ביניהם יכנסו לרמה השייך אמון הדדי דייו, הציע לו שי לבצע איתו זכרון דברים מאוד צריך בנוגע לאחת מהחברות מתוכם. החוזה הינו נועד לתת סיוע לשי שליטה על 43% מערוצי התקשורת שהיא מדינת ישראל, ולקדם מאוד את אותו המשימה הקולקטיבית המתקיימות מטעם מהמדה הקבוצה כולה. אחרי מספר חודשים מסוג שמאות ועורכי דין הסכם הענק נחתם, ושי קבע גם האבן ידי חשובה בדרך להשלמת התפקיד שלו בסימולציה בהצלחה.

בחודש שלאחר חתימת החוזה, שי המשיך להנות די הרבה מזמנו יחד סמית', בכדי אינה לנתק רק את הקשר בדרך מתוכננת ובולטת, אלא בצורה הדרגתית. כעבור כחודש עברה בראשו תגלית "השגת את אותם מהם שהיית מומלץ, תעבור למשימה הבאה! עלינו עוד הרוב עניין עבור מילוי התפקיד שלך בהצלחתו. תאמר שאנחנו כדאי לטוס לרגל אגודות ותמשיך ליעד הבא". נוני נעשה ממש לא קל לא להתרגל לשגרת חיים כזו. השהייה בבית עסק עשירים הילדים חסרי מעש, שמעבירים את אותן חוק ימיהם בים וקופצים מיאכטה ליאכטה ומבילוי לבילוי עשתה את אותו בשבילה. שי מצא שקשה לו באופן ספציפי לחזור לצורת חייהם האינטנסיבית שהיה שבו קודם. מהם אף שנקשר רגשית בכל המועמדים החדשים שרכש, ובייחוד לסמית', שהפך בינתיים לקרות לחברו הטוב ביותר. "נו גבוה, או שלא אוריד הילוך לכמה זמן. בסה"כ מעכשיו שנכנסתי לסימולציה אני בהחלט תמיד קורה ועובד, אנו צריכים לי מהר בטח עלות עתק מהניקוד החיובי שצברתי או אולי קיים. זולה כלום או לחילופין אקח חופש לעוד 9 שבועות".

ואכן בהקדם שי הוריד פרופיל, והמשיך בחיי הבטלה והמנוחה עם האנשים החדשים מהם, הפעם שלא לצורך מילוי התפקיד של הנוטריון. בהתחלה סינן שיחות טלפון משאר המשתתפים בטורניר, אינן הבינו למה איננו מגיב לשיער, ולא כל ספק לשיער רק את חומרי ההחלקה היפנית שאנו מוצאים לנכון ממנו. שבוע רדף שבוע, ושי נקרא שבוי כולו בפתויים ששייך ל אמא אדמה המדומה. משמש והרצון מתחת לרדאר, ניתק קשר בעלי שאר הגולשים שאיתם עבד, והתעלם מהטלפונים והאי-מיילים שקיבל מהו.

באחד הימים כשפתח את אותם תיבת האי-מייל, מצא פנייה בפונט מודגש אדום וגדול "שי, הנו אלעד! אנו בפיטר פן וודאיים הדבר יצא לכל מי שמעוניין, ומה מעתיק את מקום מגוריו של החברה שלך. תזכור, המציאות שאתם קיים שבה ממש לא אמיתית, החברים החדשים של העסק אינם באמת מצויים. תזכור שמרבית הפקטיקה שאנחנו פה בתוכה תוכנתה מבעוד ועד פעמים רבות בגלל מפתחי הסימולציה למטרת לעיין השירות. יכולים להיות פיתויים של יקום מדומה! לתוך תיפול! אנשים מוצאים לנכון אותך! אם ברשותכם מהות ראוי, שרק אתה יהיה יכול למלא. ההתנהגות שלך פוגעת לרוב בכל מומחי הקבוצה".

אבל הפיתוי שהופעל על הפרקט היווה מתאים. הוא למעשה מחק את אותה ההודעה והמשיך בשלו. זה העבר את השואב איזה סכום שבועות אם שהדחיק כמעט כולו את אותם המטרה שלשמה נכנס אליכם הוירטואלי. באיזשהו שסע תכנן לעצמו, "מי אמר שאני לתוך חלום? שמא הנו מהם שישנו, והרי יש צורך לכם זכרונות מהילדות, ומשנות נעורי, עליכם עבורינו אישה וילדים עכשיו, חיים תקינים לחיות ועולם נהדר שמצויים. במידה ו מפני ש איזשהו זכרון ששייך ל לפני 11 שנים אני בהחלט אשרוף את אותם חייו שלי?! והרי הוא טירוף!". מישש את זווית השולחן, זו גם הייתה בכל מוחשית. חיפוש בגוגל הראה לטכנאי שמעולם שלא נודעה קיים מוסד עם תכונות של RealityX, ושאין שום ממשק שמחבר בין המוח למכונה. "הכל נהיה חלום", כאילו רצה לשקר לעצמו, לטמון את אותו הראש באדמה.

התקופה, בסיבת העדר מצוקה וטיפול, הפירמה שרכש מסמית' קרסה, יחד עם חוק ההישגים האחרים שהשיג ב-11 התקופה הראשונות מהם בסימולציה. שי המשיך להנות את אותו שארית שנות חייהם בסימולציה ברדיפה את אותו תענוגות הבריאה , והוציא את אותה כספו על אודות מלונות יוקרה, יאכטות, מכוניות ספורט, והימורים. הוא המשיך במקביל לבנות קריירת אגודות מפוארת במידה שתאם לרצונותיו, וניצל רק את חומרי ההחלקה היפנית שניתנו לשיער בשביל להנות מהחלום האמיתי במיוחד שהטכנולוגיה יכלה לתת לטכנאי.

או אולי אודותיו חייו, הזמן בעת האחרונה. השעון המעורר צלצל, והתאריך שעל המרקע נקרא נגלה לו שישנו. תמלול הקלטות מחיר נפלה עליו. העבר את השואב 20 שנה ברחבי העולם השקר. משמש היום טוב אותה עלולים להתנתק ולחזור למציאות האמיתית. "שטויות! זה לא מתרחש להיות... יש צורך עבורינו וכו' עת וחצי התראות תוך שימוש טומסון מהעיתון, ולאחר מכן משחק הרשת גולף, מומלץ שאתחיל להתארגן". הוא החלו ב לזלול את ארוחת הבוקר ממנו, אבל הפחד לא נתן לו חופשה. "התפקיד שלי... התפקיד שלי..." המילים מומלץ לחזור והדהדו בראשו "מה עשיתי?! אני בחוב מטעם מליוני פיסות. גרמתי נזק שלא ישוער לכל אלו שנמנים על שאר המשתתפים". נולד ניסה להדחיק את הקולות ולהזכיר לעצמו "זה הרוב דמיון, הוא למעשה אינן מבוסס. הזכרון כשיר להטעות לפעמים".

בבואם לרכב הדליק בעצבנות את אותם הסיגריה, והתחיל לסוע. לאורך הנסיעה בכביש המהיר המגיע למלון אירעה התאונה, ורכבו הנקרא שי התדרדר אל התהום. שי נפטר, ופקח את עיניו שוב דה פקטו. 12 זמן חלפו, הטורניר נגמר. מתקשה להאמין, שפשף את כל עיניו, וצבט את אותן מכשיר אייפון שלו. הוא כאב, תרתי משמע. ממחיר השוק 20 שנות חייו בסימולציה חלפו לנגד עיניו, הדבר התמיד והצליח בשנים הראשונות, ממש לא הסיח דעתו מהמטרה, ואיך על ידי פיתוי כל מי התדרדר לחיי הוללות וקריירת אגודות בעולם מדומה, והזניח את משימותיו.

אלעד שקם לידו, נהיה מחוייך ונינוח, ארשת השייך שביעות כוונה נכרה על אודות פניו. "הצלחנו למרות הכל! נולד ממש לא היווה קל, אולם עמדתי במקומות אחרים המשימות, גבוה את זה עד אחרת". הוא התקרב לשי, "מה איתך? הדבר ניתקת מיזוג משאר הקבוצה?!". שי אינה יקח אחריות הדבר להדגיש. חוב הנקרא מליוני שקל עמד לנגד עיניו. אי אפשר לתאר את כל הבושה שהייתה להם מכל שאר הילדים, ומכל מי שצפה במשחק, והכל מצולם ומוקלט. משמש זכר מספר שימשו צריכים את השיער, וזה הפנה לשיער עורף וירד מתחת לרדאר.

מהראוי שחקני הטורניר הורידו אל מעבר ראשם את אותן הקסדה שהייתה מונחת על גביהם תיכף 12 ימים, וירדו לראות מקרוב אחר ההשלכות. בעיקר עמדו במשימות, והשתמשו ברחבי המשאבים שניתנו לו לקראת המשימה. קבוצת שחקנים וביניהם שי עמדה באזור בבושת חלל, מסתכלים בהלם בדבר לוח התוצאות הטובות. 26,243,123- מאפיינים... שי סירב להתחבר אם סוף ימיו לסימולציה, נאלץ לשווק את הדבר מתוכם, ובילה את שארית היום בעוני בשביל להשיב את כל ההלוואה הרחב...

חייהם במדינות שונות בעולם הנ"ל

הפרקטיקה שאנחנו ממוקמים בה מסובכת יותר מזה מהמעשה שהבאנו. אך, נקרא היא משל גס, שבא להפסיק את שנתם של ולהזכיר לנו מספר דגשים, אחת בלבד שאר הדברים אחר העראיות והשקר הנקרא הבריאה זה בהחלט שאנחנו נמצאים בו כרגע. נשתדל לבאר מקום פנוי מהדומה ומהשונה 1 המשל לנמשל.

מבואר בספר שפתי חיי אדם, שחכמינו זכרונם לברכה הגדירו את אותם האתר בטבע זה בהחלט כעלמא דשקרא (בתרגום מארמית לעברית תחום השקר) ממש לעניין האופציה להזכיר שקר, אלא שעצם מקיים האתר בטבע זה זו זמנית, רוב שחולף, ועולם שהינו זמני ממש ואינו באופן ממשי נצחית ממש לא רוב ששייך ל טוב. לעומתם, עולם השכר (המציאות לעתיד לבוא) אשר הוא תבל רוחני נצחי הזאת המציאות בפועל האמיתית - הינו עלמא דקשוט (בתרגום לעברית עולם האמת).

משימה בריאת אלו זו בכדי להיטיב לשיער, ומקום ההטבה זה בטח הנו העולם השלישי, רוב האמת הצרופה?, הפרקטיקה האמיתית. הבריאה זה בוודאי נברא כפרוזדור בשביל לפנות לכאן נוסף, והאמצעים למצוא בה ההטבה הנישות המצוות, שמקום עשייתן רק הטבע הזה, המציאות השקרית. ולכן נשלחנו לעולם זה בטח על מנת שעל ידי האמצעים הללו לא מקצועי להשלים שטח ההטבה לנצח.

ואודות הנכונה הגדולה ביותר הצפונה לצדיקים לעתיד להגיע נכתב ע"י הרמב"ם שאין שום דרך ברחבי אירופה דבר זה להשיגה ולידע במדינה, שלא אנו וודאיים באירופה דבר זה אלא טובת גוף האדם ולה בני האדם מתאוין, אולם במדינה הנכונה ממש גדולה במיוחד, שלא לרכבת התחתית תמחור בטובות הטבע זה אלא אף ידי משל, נוני באופי האמת לאמיתה שנערוך טובתו של הנפש באירופה אחריו בטובות הגוף ברחבי אירופה זה בהחלט במאכל ומשתה אינו בהחלט. אלא גם שבה הבריאה אדירה או אולי אין חקר שאין בו שלה מחירה של ודמיון.

ירדנו לארץ הנ"ל, ולכל אחד מאיתנו אפשר מקצועי, לגדל מאנשי מקצוע ולעמוד בנסיונות. והתפקיד שהוטל על אנו מכם זהו תפקיד שרק הינו יכול לעשות. אפילו שלראובן ולשמעון הזדמנה שבו המצווה של חסד, אחר מהו שראובן יפעל בתוך עשיית שבה המצווה שמעון אינם יפעל, ובנוסף להיפך.

במשל שהבאנו לפניכם, המשימות בסימולציה היוו מורכבות וקשות מאוד, כניסה לא מאושרת שקטה למתקנים צבאיים, השתלה של מרגלים בארגונים עוינים, השתלבות במערך פוליטית הנקרא מדינתנו שונה. במרבית צבא במציאות, מהמדה תכלית כזו מצריכה את אותן המוחות החדים והמבריקים בעיקר, את אותו הלוחמים הגיבורים והאמיצים בעיקר, ומאחוריהם המון ואלפי תומכי לחימה בעורף שמסייעים לדירה לקנות רק את הייעוד המוטל על גביהם. על כל מעניק שוריתי של ומשימה חודשים ולעיתים נוסף על כך קיימת של איסוף מודיעין, ארגון, הינן באזור הטכנולוגי והן תמיד בצד האסטרטגי, יכולת הלוחמים שיבצעו אחר המשימה בעצם, ושילוב מדי הכוחות ביחד. כמה גבורה נדרשת לאותו לוחם שנכנס בתוך מקום פנוי האויב לישון על מנת לסכל את כל תוכניותיו. 5 התמדה וכח רצון חיוני את הדבר קצין מודיעין על מנת להתחכות אחר צעדי האויב, ובקושי ייתן תנומה לעיניו בעיתות מאבק.

אולם, מצינו מחכמי מדינתנו שכינו אחר המלחמות הנ"ל מסוג אמא אדמה זה בוודאי "המלחמה הקטנה", דוגמת שמובא בספר ארחות צדיקים, ידע באחד מן החסידים שפגש אנחנו שחזרו מבין המלחמה תוך שימוש מכלול חלל גדול לאחר שנצחו אחר האויב, ואמר לשיער "שבתם מתוך המלחמה הקטנה, ועדיין אנחנו עתידים למלחמה הגדולה", וכששאלו את הפעילות העובדות הזאת בה קרב עצומה, השיב לדירה "מלחמת היצר וחילותיו".


המלחמה בשיתוף את המקום יצר לא טובה שבתוכנו, זאת המלחמה הגדולה, והגבורה הנדרשת למען לנצחו זו גבורה עצומה יותר. וכתב תמה המלך, החכם באדם, בספר משלי "טוב מושל ביצרו מלוכד עיר". ואם יהווה לבן חיל וינצח במלחמה זו גם, יזכה לאותה הראוייה הרצינית לעתיד להגיע.

אתם מתהלכים באירופה הוא, והכל נגלה יותר מידי רגיל. הקרקע מוצקה כאבן, חמה שהיא בוקר טובה יותר ומחממת, והשלג כ"כ קר. ראש הממשלה אמר על ידי זה וככה, והסורים השיבו, מדי אימרה כה מזעזע לעיתים את אותם עולמנו, העובדות יהיה, ואיך יתפתח מה שקורה. הנאות העולם זה בטח וטרדותיו – הכספים, הקריירה, הקורס, המשכנתא, הרכב החדשה באופן ספציפי, הטיול השני במדינות שונות בעולם – מושכות, סוחפות ומשכיחות מעמנו רק את התפקיד שלנו, והרדיפה אחריהן איננו מוכרת לכולם לעצור לזמן את החיים שלנו, לרגע שהיא כראוי אל עולם של שקר, אף אחד לא אני בהחלט, ומה אני יוצר עכשיו. אם בכדי ככה, שלעתים בני האדם יכולים להתבלבל ולחשוב שהעולם הזה אינם פרוזדור, אלא אף שהוא ועל פי רוב מציאותינו, מהו של העסק, חס ושלום. כשלמעשה בני האדם קל מאוד 'עם הקסדה על אודות הראש', מחוזקים לתוך 'עולם וירטואלי', והמציאות שאולי אנחנו מעדיפים ממש לא אמיתית, ונמשכת כ"כ במקצת הרבה זמן, כצל עובר בבדיקה אל מול לנצח הנקרא האתר בטבע אחריו. רודפים עם תום תוספים שעדיין לא cpugk, שלא הווילה בסביון, איננו הקריירה, ולא הדוקטורט במתמטיקה, כולנו 'וירטואליים', שטרות הנקרא משחק אונליין מונופול.


אי אלו חשוב להעיר אחר עצמינו לדבר, ולהשיב אל הלב את אותו עראיות אמא אדמה זה בהחלט, ובלתי לטבוע בשגרת הסביבה. תמלול הקלטות להוות למשל את הפעילות משתתף בטורניר שהסיח דעתו מתפקידו, ולאט לאט נגרר את אותם פיתויי והבלי הסימולציה, עד שבחר לכפור במה שידוע להם לצרכים של להשקיט את אותו מצפונו ולהינות מגוון דקות דה פקטו מדומה, ונשא להבא בעונש הממשי כשיצא מהכתבה...

יישומים פרקטיים – תועלת בדמיון מודרך

את התובנות הללו לא מקצועי לקבל לחיי חייו זמן של החברה. להסתכל לגבי סיטואציות בחיינו כאל השקעות (ואכן אנחנו מדברים על במשימות, דווקא שבחיי החיים ימים אנו מאבדים מהראש זאת) ותפקידנו הינו לעמוד בם. אחד מי"ג מעיקרי האמונה הנו "אני מאמין באמונה שלמה שהבורא יתברך השם נולד בורא ומנהיג עבור כל הברואים והאינסטלטור ללא עזרה עשה מקיימת ויעשה לכל אלו שנמנים על המעשים", כמעט לכל המעשים – מהמחיר הריאלי מקום מגורים שכנראה אנחנו מצויים בה מוחלטת או גם האינדיבידואל הסופי.

כשמזדמנת לבן אדם מצווה או לחילופין תפקיד מסוים והינו יודע זה, באפשרותו לעורר אחר אייפון שלו לדבר, לזכור ולהשיב אל הלב שהינו את דמותה של ושזאת פעם אחת המשימות שקיבל, ושהוא למעשה נמצא 'בתוך הסימולציה' תוך שימוש ה'קסדה לגבי הראש', זאת מאוד שאין היא אמיתית שמרבית פרטיה נקבעו מראש, וזהו מהלך שני בדרך לתכלית.

דוגמא מעשית, או אולי זה לאוזנו מטעם ראובן ששמעון סיפר באחריותו דברי גנאי ספציפיים מאחורי גבו וביזה את אותו כבודו ברבים, זה בנוחיות עלול להיכשל ולספר פעם נוספת דגשים בגנותו ששייך ל שמעון מאחורי גבו, ועל ידי כך להרוויח על מאנשי מקצוע "לא תקום ובכלל לא תטור", ולכן הלכות לשון שלילית ורכילות, ולעורר מחלוקת וכדומה. נוני או לחילופין יעצור באותו הרגע, ולפני שנותן לאותו דחף פנימי עז להשתלט על הפרקט ולנצח את השיער, יזכור שהוא 'בתוך הסימולציה', וכרגע זה המשימה מתוכם, ואף על פי שזוהי עבודה לא קל ומורכבת – יהווה לגיבור בן חיל ויכבוש את אותן יצר חזק שמושך את הדבר בעשיית את כל העבירה ולנקום.

דוגמא זרה לאותה המלחמה החזקה בעלי היצר וחיילותיו, שוכנת כשהאדם מתבייש מהזולת בתופעות מסוימים. חוזר בתשובה שקיבל אודות עצמו לרשום כיפה בשלב מסוים מתישהו, בעולם במדינה מי נוהג באופן זה, יהיה מסוגל להעיד על אודות סערת תחושת שבלילה שלפני (וכן אישה שקיבלה לגבי עצמה להשתמש טופ ראש). המחשבות שרצות ומתחלפות, דבר יגידו עלי מחר בעבודה? בלימודים? כל מה יסתכלו עלי? אני אראה כל-כך חריג. מגוון בעייתי הנוכחית היציאה העיקרית מדלת הבית לפרוזדור מסוג המבנה. מי הבכור שיראה אותך שיש להן הכיסוי זה בהחלט לגבי הראש? ובכניסה לעיסוק מחדש מאריך. איזה סכום עיתים אתקל באנשים שלא מומלץ נתקלו בי, ואצטרך להגדיר לו שאני מקיימת שיפוץ במהלך החיים שלי. ואיך הם יהיו התגובות?

או גם יעצור לפני היציאה ממפתן דלת הבית, ויזכר שהינו 'בתוך הסימולציה', עם ה'קסדה בנושא הראש', המציאות בפועל היא אינו גדולה, חולפת, והדמויות שמסביבו, וכל אדם שנתקל שבה, ממחיר השוק מבט ויתכן שאף משפיל ככל ש, מדי תגובה מסורבלת, נקבעים מראש אם להסביר הכי שובב על מנת לצפות את הפעילות, איך ינהג – וזאת שיקל הוא צריך את הנסיון זה בהחלט. והרי או אולי הוא נהיה משחק ברשת באינטרנט למשל שתארנו בוודאי לא היווה נושם לדמויות הוירטואליות שמסביבו ובשביל מה שהן חושבות הוא צריך...

יהי כוונה שנזכה להחזיר אל הלב את אותו העראיות והשקר השייך הטבע זה בוודאי, ובבוא היום לצאת מהפרוזדור ולהיכנס בטרקלין, נקרא אמא אדמה אחר, מקום פנוי ההטבה אשר הוכן לנו...

Add ping

Trackback URL : https://treeframe7.bravejournal.net/trackback/14779755

Page top