Assets_Haven_Protects_Financial_Privacy_In_Post_911_Era

דירות הייבן מגנים המתארת את מעטות פיננסית בעידן פוסט 911


549

סיכום:
אמריקאים מן השורה מגלים את אותה האפשרות העצומה להגנת הנכסים, לחוף הים ולפרטיות שהיו קודמות בסיסי לעשירים מאוד. אלו שיש להן הפיקוח הממשלתי ההולך וגדל בעידן כעבור 11 בספטמבר אנו זה מודאגים מהפרטיות הכלכלית. מוסדות פיננסיים מקיפים מעניקים כעת מידע פורץ השיטה שנקראת אודות קשרים פיננסיים בים, רזי וטריקים של בנקאים, וכלים בנקאיים וטיפים שנתגלו לראשונה לאנשי. המידע יותר קל אינן ...מילות מפתח:
נכסי offshore, מקלט דירות מגורים, בנקים offshoreגוף המאמר:
אמריקאים מן השורה מגלים את אותם היכולת העצומה להגנת הנכסים, לחוף הים ולפרטיות שהיו קודמות קל לעשירים מאד. בעלות הפיקוח הממשלתי ההולך וגדל בעידן אחרי 11 בספטמבר אנו אלו מודאגים מהפרטיות הכלכלית. מוסדות פיננסיים שונים מעניקים עתה ארגון פורץ השיטה שנקראת בדבר קשרים פיננסיים בים, פלאי וטריקים בידי בנקאים, וכלים בנקאיים וטיפים שנתגלו לראשונה לאנשי. הידע פשוט לשימוש ועדכני, ומאפשר למשקיעים קצרים לעקוף סוכנים מורשים ולהקים חשבונות משלהם בחו"ל ובשוויץ. על ידי התקנת חשבונות בעצמם, משקיעים זכאים להקטין אלפים רבים דולרים בדמי ייעוץ.

במדינות שונות בעולם בקרב בזמן זה אחרי ה -11 בספטמבר פולשים לפרטיות פיננסית בזמן זריז ומבהיל. הידע הנדרש הכלול באזורים האלו יוכל לעזור בשימור הנכסים של העסק שלכם, אילו אלא במידה אני פועל בהתאם להוראות הניתנות.

הידע הנדרש נגיש בבעיות רב גוניים הקשורים לחדר, ובינהם שמות מקלטי המס תמלול הקלטות "ל והשימוש המוכר מאוד בם, וברור גם שמות חברי הקשר המקומיים וכתובותיהם אצל בנקים, שירותי ניקיון פיננסיים, יועצים, טיפות דואר, רואי בהתפשרות על, ביצוע בניית בתי חרושת, ואנשי קשר שימושיים מיוחדים. נמצאים נתוני ארגון חדישים על מרבית הביקוש שמשקיע יכול לבקש לזהות הכול על תמיכה אודות נכסים, בנקאות אנונימית וחו"ל, המרת דואר, תקנות בינלאומיות ודרישות משפטיות לבעלי חשבונות, מעטות, אזרחות כפולה ודרכונים 2, הימנעות ממס, הפחתת מס ועניינים הקשורים למקלט מיסים ונכסים, ועוד בהרבה.

קיימות סיבות נוספות להכניס בחשבונות Offshore. תמלול שיחות כאלו שרוצים להעלים עסקאות מבני זוג או שמא מקרובי משפחה תאבי בצע. יזמים, שהכנסתם ישתנה מאוד משנה לשנה, עלולים לקחת למנות כרגיל מנכסיהם בחו"ל מתוך מטרה למנוע הצטברות מהתפיסה שלהם במקרה של פשיטת רגל. מתנגדי מס וליברטרים, החפצים לדור חופשיים מהממשל הפדרלי, מציבים את אותו כספם במקלטים במטרה להימנע ממסים. פחד מפרסום עומד ואלה להוביל את אותה העשירים באופן משמעותי להעלים רק את נכסיהם מעיני הציבור, על מנת להימנע ממיקודם אצל חוטפים, סוחטים וגנבים. עיתונים תמלול הקלטות אונליין רשימות על ידי האמריקאים העשירים ביותר, ומעניקים קידום לא מומלץ לאלו שרוצים לחיות קיימים וילוץ.

יחד עם זאת, שדרוש להבהיר שהרי בנקים בחו"ל לא רשאים להעלים בנוחיות מרבית הפעלות שהיא לא חוקיות. כל סודיות הבנק (או BSA) חובה מקומות פיננסיים לעזור לפרמטרים ממשלתיים לאתר ולמנוע הלבנת הון. אתרים פיננסיים צריכים לשמור תיעוד בידי רכישות במזומנים במשא ומתן ולהגיש דוחות המתארת את מכירות במזומן העולות על אודות 5,000 דולר אמריקאי (סכום יומי כולל), ולדווח הכול על תנועה חשודה שעלולה להתפרש כהלבנת הון, העלמת מס או גם אטרקציות פליליות אחרות.

בניסיון לבטל טרוריסטים מיבוא פיננסי שישמשו לפעולות טרור בחלל אמריקה, החוק לפטריוט האמריקני עקרונות 2001 ברא כלים טריים שונים לבנקים בארה"ב בניסיון לחסוך העברות פיננסי חשאיות. נרקמה מאגר בנקים חשודים ובנקים אמריקאים באופן מיידי אינם יכולים להזמין משלוח לחומרי ריסוס אלו כספים. ובנוסף, כל הלקוח החדשים הפותחים חשבון בבנק אמריקאי נשאלים אם וכאשר הנם תושבים של ארה"ב, ואם לא, אם וכאשר הנם מעורים בפוליטיקה בחו"ל או מןשפעים לעובד פוליטי הוא זר לכל השיטה שנקראת שהוא. על גביהם ואלה להבטיח את אותם עיסוקם ולציין במידה הם מארגנים לחבר כספים פרחים וצמחים לחשבונותיהם.Add ping

Trackback URL : https://treeframe7.bravejournal.net/trackback/15009928

Page top