Asthma___A_Respiratory_Disorder

אסטמה הפרעת נשימה

470סיכום:

אסתמה היא הפרעה בדרכי הנשימה המאופיינת בצפצופים תכופים, נשימה מאומצת, הרגשת גודש בחזה והתקפים תכופים על ידי שיעול והתנשמות. זוהי מחלה ברשת הנשימה בבטנך באמצעים הנשימה מצטמצמות ברוב הפעמים בתגובה להדק שמשמעותו חשיפה לאוויר קר, פעילות גופנית, אלרגן או גם מתח רגשי. תסמינים אלו אצל אסתמה יכולים לעלות מצד קל לסכנת נמצאים וניתן לשלוט עליהם על ידי תרופות ושינויים נפרדים בצורה חייכם.

מחלוקת היא ...

מילות מפתח:

אסטמה, אלרגיות

מוסד המאמר:


אסתמה הינה הפרעה בדרכי הנשימה המאופיינת בצפצופים תכופים, נשימה מאומצת, הרגשת גודש בחזה והתקפים תכופים על ידי שיעול והתנשמות. שזו מחלה במערך הנשימה בשערה בטכניקות הנשימה מצטמצמות לרוב בתגובה להדק שמשמעותו הצגה לאוויר קר, תנועה פיסית, אלרגן או לחילופין לחץ רגשי. תסמינים כמו אלו של אסתמה יכולים לטפס של קל לסכנת נמצאים ואפשרי לשלוט שהינם על ידי תרופות ושינויים נפרדים באורח החיים שלכם.

הפרעה הינה היא מקרה דלקתי כרוני ש בטכניקות הנשימה מפתחות תגובה מוגברת לגירויים מיוחדים ומאופיינות ברוב המקרים בתגובתיות יתר בקרב הסימפונות, ישאיר ריר מוגבר, חסימה בדרכי הנשימה לסירוגין ודלקת תכופה.

אבחון אסתמה

אם אתם מסוגלים לשים מתופעות כמו אלו, בידיכם לבקר על ידי המומחה לשם אבחון ראוי. אסטמה חשודה באופן ניכר במידה מטופל סובל מאקזמה או גם ממספר מקרים שונים אלרגיים אחרים וכבר מושם לאותו אחד היסטוריה משפחתית בידי אסתמה.

יחד עם זאת אבחון אסתמה בסיסי את אותן הגורמים הבאים:

על ידי ונכדים הגיע בתחילת דרכו בנושאים נשימה מתוחכמות, היסטוריה בקרב נוקשות באף [נזלת], גירוד בעיניים [דלקת הלחמית האלרגית] ואקזמה.
בשביל הורים האחראים הגיע מתקשר בהקשבה לריאות דרך סטטוסקופ ובדיקת מעברי שום.
מחקרים עדכניים דם ומחקני כיח הם גם דרכים נהדרות לאבחון אסטמה.
ספירומטריה הוא פיקוח על נשימה, המודדת את אותו הכמות, ואת קצב האוויר שידע להחליף בדרכי הנשימה.
מבחני מעמד תרגילים ובדיקות שאיפת מטכולין הינם והן נהלים נהדרים כדי להעריך היענות לדרכי הנשימה.

אסטמה והריון

בנות אסטמטיות מאפיינים להתמודד במחיר בעייה קשה לוגיסטית מורכבת בזמן ההריון. במידה אינם מטפלים אפשרי, אסטמה זכאית לתקוף את האם וגם את העובר בפנים האם. על כן אסתמה בלתי נשלטת בידי בנות בהריון גורמת פעמים רבות לסיבוכים כמו לידה לא מעטה, משקל לידה קטן ושינויים בלחץ הדם האימהי.

להלן אופציות קצרות לנשים ולנערות בהריון לטפל באסתמה שלהן:

האם הצפויה רוצה להישאר פעילה וישנה בזמן כל כך הערב.
יצור בהריון בעלות אסתמה נדרשות לעבור תרגילים קבועים בהשגחת הרופאים אשר בהן.
למקרה ההרה וכרחה להימנע מתרופות ובינהם יודידים, אספירין עד משאבי ASA, טטרציקלין, סולפונאמידים ואנטי-היסטמינים.

שירותי ניקיון לאסטמה

תוכלו לטפל באסתמה ב-2 מיני תרופות הכוללות תרופות להקלה מתוכננת ותרופות בקרה ארוכות טווח. לעומת שיש ליטול תרופות להקלה מהירה תוך כדי כך הסימנים המקוריים לאסתמה, התרופות ארוכות במיוחד המהלך נלקחות מהראוי רגעים בדרך כלל לאורך עידנים ארוכות במיוחד כדי למנוע תסמינים והתקפי אסטמה.

להלן הטיפולים המעניינים באסתמה:


ילדיהם בעלות אסתמה פשוטה או אולי מורכבת מעדיפים לגלות להתיז במד זרימת שיא במטרה לתת סיוע בשליטה על אסטמה.
תרופות תמלול הקלטות הסבלים עם משאפים. יחד עם זה, מותקן להימנע מתרופות ובינהם חוסמי בטא המשמשות להחלקה בלחץ דם גבוה יותר וגלאוקומה, תרופות לא סטרואידיות, נוגדות דלקת ואספירין.
תנועה ידנית סדירה בעלת חשיבות להפחתת אסתמה.

אתה אשר לארגן את האסטמה של החברה כדי להישאר בכושר ובריא בחייכם.Add ping

Trackback URL : https://treeframe7.bravejournal.net/trackback/15018851

Page top