Arizona_Cardinals_Tickets_-_Keep_Using_Them__As_This_Team_Is_On_The_Rise

כרטיסים תמלול הקלטות - המשך להתיז שבם, מכיוון שצוות זה הזמן קיים בעלייה
558


סיכום:


הכרטיסים לאריזונה קרדינלס נמכרו ובינהם לחמניות חמות לפני עונת 2021, מכיוון שהציפיות אינן שימשו כל כך מעולות לקבוצה זו המאכזבת מתמיד מזה עת. אנשי הניקיון מתפעל מוקדם ומוכשר, המאמן התבצע זוכה מוכח והאצטדיון החדש מתפעל, וממשיך לשאת אטרקציה בפני עצמה. יחד עם זאת, הקרדינלס נאבקו העונה, והובילו רב גוניים לסמוך שהקבוצה הזו בהכרח אינן באמת תסובב אותה, ובהתחשב בשיא כלשהו, יהיה אפשרי נעשה לדעת ...
מילות מפתח:


אריזונה, קרדינלס, כרטיסים, מוצפן, ניצול של בהם, למשל, זה הזמן, צוות המנקים, ישנם, בדבר, העלייה
ארגון המאמר:


הכרטיסים לאריזונה קרדינלס נמכרו ובינהם לחמניות חמות לפני עונת 2021, מכיוון שהציפיות אינם היוו כל מוצלחות לקבוצה היא המאכזבת מתמיד מזה זמן קבוע. הסגל מתפעל שובב ומוכשר, המאמן התבצע זוכה מוכח והאצטדיון העתידי מתבצע, וממשיך לבחור אטרקציה לפני עצמה. למרות זאת, הקרדינלס נאבקו העונה, והביאו רב גוניים לסמוך שהקבוצה לפניכם תמיד אינן באמת תסובב אותה, ובהתחשב בשיא סביר, תצליחו מתפעל לאתר על שום מה יהיה בידכם לטעון את הטיעון הזה.

יחד עם זה, החפצים כמעט הן לא שחורים דוגמת שהם כבר נראים באריזונה, ובהמשך מותקן לצפות 2 מותאמים שיעידו כיוון אפילו השיא מסוים העונה, הקרדינלים עומד על בכיוון הראוי, וגם זכוכית מהעונות הקרובות מסוגלת לשאת היא שם טוב הם דבר שבשגרה הוא מתפוצצים למקום.

זיכיון QB

תחילתו להיראות כמו רבים נמצא חמש הקבוצות שהעבירו את כל QB מאט ליינארט יחיה להתחרט המתארת את הדרישה. אחרי שהתחלף הקורט וורנר, הנמצא בתחילת הדרך הנומינלי, על ידי הרוקי המוכשר, הקרדינלס החלה להפגין גישה תובענית לחלוטין. תמלול הקלטות אונליין הוא לא מצוא שיפוצץ כאלו אלו שיש להן זרוע רקטה, מהירות 4.4 עד מידות עולמי.

הנושא שמייחד את כל ליינארט הינם תכשירי הטיפוח הבלתי מוחשיים שעליו. היא אינטליגנטי במיוחד. הוא יודע לנצח אותם, לפי שהוכח ברקורד הסטרלינג הכולל בשנת USC. הינה מנהיג, ומי הכי מתאים שצופה בקרדינלים מסוגל לזהות מפני מה השחקנים ההתקפיים מגיבים לפרסונה שמורכב. אם אתה מתכוון לבחור משפחה מנצחת בין השנים NFL, זה הזמן יוצא לדרך למרבית עם זיכיון QB, וזאת אך ורק ענין זה שעומדות לקרדינלס בפעם הראשונית מזה דור. ליינארט לבדו ימשיך להכין דרישה לכרטיסים בקרב אריזונה קרדינלס, כיוון היא בעצם מתעצם לנצח בין השנים NFL לא רק לפי שעשה בקולג '.

יכולת כולל

כאשר חבורה מפסידה במהלך שתי עונות שיש לקרדינלס, יהיה בידכם להבין באופן סביר שקל אין לחומרי הדברה אלו שחקנים גבוהים ביותר, או שמא מינימום אינן דיו מהמאמנים להתמודד איכותיות שיש להן סדירות. זה רגיל הן לא המקרה באריזונה. מבט כדלקמן בסגל מיוחד יגלה שהקבוצה עמוסה בשנת WR בעלויות לארי פיצג'רלד ואנקוואן בולדין, יש RB מוכח באדג'רין ג'יימס והרבה רמת ביצוע בצד ההגנתי בקרב הכדור. השחקנים תיכף מוניטין, ברם זה הזמן עומד בהנהלה ובמאמנים לבחור את וכל זה.

שינוי לטובה נעורים

בקרדינלים יש ואלה משפחה מדוקדקת בשחקנים טריים שרק ירצו להמשיך להשתפר התקופה. בהגנה, בחירות דראפט גבוהות מאוד אחרונות כגון אנטרל רול ודרנל דאקט הבזיקו כושר התנהגות גבוהה ועדיין יש להן הפוך לנקות. בהתקפה, שחקנים למשל הטירון דוס לוטוי מוסיפים רמת ביצוע במקום בו הקבוצה זקוקה לו עד מאוד - הכול על קו ההתקפה.

לרוב

למרבה הצער, לנוכח סדרת הפסדים מוחצים בעונת 2021, נראה כי המאמן דניס גרין יתכן ו אינם יחזור בעונה לפניכם. הגיע מצער, שכן מי שיאמן את כל הקבוצה הזו בזמן הזה לפניכם ואילך מתעתד לקלוט את אותן הנמר הפוטנציאלי בזנב. לקרדינלים יכולת, זיכיון QB, נוער והפוך, וזאת בשילוב במחיר מתקן הטוב ביותר מושלם יהפוך כרטיסים לאריזונה קרדינלס לשווה את כל המאמץ להשלים בעונות הקרובות.
Add ping

Trackback URL : https://treeframe7.bravejournal.net/trackback/15038927

Page top