Autism__A_Brief_Overview


אוטיזם: סקירה קצרה


728


סיכום:
אוטיזם השפיע אודות יותר מתוך -1.5 ונכדים בארה"ב. זה מקרה בכול החיים שלכם שאין בו לאותו אחד תרופה.

מה הוא אוטיזם?
אוטיזם הנו הפרעה הנגרמת בילדים בשלוש התקופה הראשונות לחייהם. אוטיזם הוא בעצם הפרעה מוחית. זה הזמן משפיע הכול על ההשתמשות התקין על ידי המוח. אוטיזם מאופיין במוגבלות בתקשורת מילולית ואסור שיהיה מילולית בקרב הילד. צעיר בעלויות אוטיזם סובל מפיגור שכלי, פעילויות סטריאוטיפיות ופוגע ...


מילות מפתח:מרכז המאמר:
אוטיזם השפיע המתארת את 2 שנים דרך -1.5 ילדיהם בארה"ב. זה התרחשות בכול חיים שלכם שלא לו תרופה.

מהו אוטיזם?
אוטיזם הינה הפרעה הנגרמת בילדים בשלוש השנים הראשונות לחייהם. אוטיזם הינה במציאות הפרעה מוחית. הגיע משפיע הכול על אופן השימוש התקין בידי המוח. אוטיזם מאופיין במוגבלות בתקשורת מילולית והוא לא מילולית בידי הילד. ילד בנות אוטיזם סובל מפיגור שכלי, הפעלות סטריאוטיפיות ולמידה לקויה. הילד סובל ואלה מאינטראקציות משפחתיות מרוסנות ועיסוקים בתחומי עניין ותחביבים אינדיבידואליסטים.

העניין פרמטר לאוטיזם?
תמלול הקלטות אונליין על פי העניין שאוטיזם היא הפרעה שכזה לפגיעה לתמיד, החוקרים אינן גילו רק את המטרה השכיחה בשבילה. עשר בדיקות מצביעים בדבר ככה שהיא נגרם מפאת שיבושים במבנה המוח ועבודתו. עובדה זו נתמכה על ידי השוואות סריקות מוח משתנות. ההשוואות הראו שהרי דרכי המוח והמבנה בקרב צעיר אוטיסט שונים מזו בקרב ילד משעמם.

גנים נחשבים והן כגורם לאוטיזם. לגנטיקה מקצוע חיוני באורח מעמיד בסכנה את חייו ובהתנהגותו בידי אחד. ילד יכול לסבול מאוטיזם אם מתופעל לו היסטוריה משפחתית של אוטיזם או גם מוגבלות אם לא. ההערכה הינה שהרי 1 מכול 500 ילדיהם מפתחים אוטיזם בדבר PSD גנטי. וגם והיה אם צעיר שכזה במשפחה סובל מאוטיזם, הסיכוי לאוטיזם עשוייה לעלות על ידי הגולשים האחרים ועד ל 20 אחוזים.

אי-ניקיון טרום לידתי בנגיפים דוגמת ציטומגלווירוס (CMV) ואדמת עלול וכדלקמן לגרום להתפתחות של אוטיזם בידי נער. במידה והיה אם ההרה אינן בנתה חסינות כנגד נגיף זה הזמן, הנו מסוגלת ולהעניק לאוטיזם בילד שדבר זה כעת הוא.

אוטיזם עלול להתקדם וכדלקמן של כמו זה הסובלים ממצבים רפואיים ובינהם תסמונת X שביר, טרשת שחפת ופנילקטונוריה לא מאובחנת (PKU). שיבושים מוחיות התפתחותיות למשל מקרוצפליה, דיסגנזה מוחית ומיקרוצפליה עלולות ולתת גם לאוטיזם. סוגיות נוירולוגיות דוגמת דלקת קרום המוח החיידקית ואנצפלופתיה עופרת ש נרכשות אחרי הלידה עלולות ולספק וגם לאוטיזם.

מאפיינים אצל צעיר הסובל מאוטיזם
ידוע שהרי אוטיזם משפיע בדבר 3 מקצועות לימוד ראשוניים בזמן כלשהו בקרב הילד - תקשורת מילולית עדיף שלא יהיה מילולית, התנהגות המצאה ראשוני ואינטראקציה חברתית. יכולתו על ידי נער בשלושת התחומים הנוספים נפגעת. חומרתם שונה מאדם לעובד.

כמו זה הסימפטומים העיקריים אצל אוטיזם מהווה אינטראקציה חברתית לקויה. צעיר הסובל מאוטיזם אינן עומד בהבטחתו לענות לשמו. הילד נמנע מלהסתכל בדבר כאלו מאפיינים ועל פעילויותיהם. נער יוותר פסיבי לגוונים מיוחדים אצל קול. היא בעצם נעשה נשאר ריק אודות הבעות פנימיות עדיף שלא יהיה ניצור מגיב לרגשות בקרב עוזרות. היא מתעלם כל מהיכן שאחרים סבורים כלפיו, ואיזו תוצאות היא משאיר על כמו זה.

ילד הסובל מאוטיזם נוטה לפעול בלבד בפעילות חוזרת ונשנית דוגמת נשיכה, נדנדה, סוג שיער מסתובב ואפי' חבטת ראש. ונכדים אוטיסטים מתייחסים לעצמם בשמם במקום 'אני' אם 'אני'. הינם גם המגמה היא לדבר יחסית מאוחר בהשוואה לילדים אחרים.

ילד אוטיסט מראה תלונות בעלת משמעות כלפי נגיעה, צליל או אולי מידי גירוי חושי נפרד. הוא הדבר תלוי לציין ירידה בתגובה ורגישות לפציעה או אולי כאב. היא הדבר תלוי לתת מענה מכיוון של התכרבלות ופעילויות רבות.

ילד הסובל מאוטיזם תגלה לימודים לקויה. היא קשה לה לתכנן את אותם אייפון שלו למתן תמידי ולדעת לבחור שגרה. הנו מתבצע נמנע מיצירת קשר עין על פי רוב בעלות אנו. תמלול הקלטות מחיר מבלה את אותן זמנו בבדידות ומציע התנגדות לנשיקה וחיבוק. מהווה בכלל אינן מגיב בהיעדר אחראים. היא נוטה דורש זמן רב 2 שנים בפירוש והבנת הפריטים.

ככל שאנו גדלים, צאצאיהם אוטיסטים הם תוקפניים ולהראות נטייה לפגום באחרים. תמלול הקלטות מחיר נעשים מתוסכלים יותר ויותר ואפי' עלולים לפגוע בעצמם. ונכדים עלולים להשלים מצב המכונה Echolalia. בסיטואציה הגיע הנם עוברים דרך דאגות פשוט באמצעות תוכי לשם מה שהם שומעים.

ילד הסובל מאוטיזם סובל ואלה מחוסר יצירתיות. מהווה מסוגל פשוט להביט בחפץ או אולי צעצוע חדש, עד להחזיק את הדירה. לא נוצר משחק רשת או לחילופין מתנסה בזה, כגון צאצאיהם לא מיוחדים.

יַחַס
אין כלל תרופה ספציפית שניתן לספק לתיקון באוטיזם. המלאכה נפרד בהתאם לחומרת הליקוי של ילד. במידה כל אחד חווה שילדך מנפיק סימני אוטיזם, מותקן להוציא בטוחה למומחה בשביל אבחון ובנוסף להעניק איזה טיפול יהיה בידכם.Add ping

Trackback URL : https://treeframe7.bravejournal.net/trackback/15043213

Page top